P0805K10R0GNW
MFR.Part #
P0805K10R0GNW
JLCPCB Part #
C4259390
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS