SG73P2ARTTD513G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD513G
JLCPCB Part #
C6295052
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS