P0805K1000FNT
MFR.Part #
P0805K1000FNT
JLCPCB Part #
C4046282
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS