P0805H9763BNT
MFR.Part #
P0805H9763BNT
JLCPCB Part #
C4098040
Description
-55℃~+155℃ 200mW 976kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS