P0805Y9760BNT
MFR.Part #
P0805Y9760BNT
JLCPCB Part #
C4332472
Description
-55℃~+155℃ 200mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS