P0805H8661DBT
MFR.Part #
P0805H8661DBT
JLCPCB Part #
C4026077
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount