ERL322K3700FKEK500
MFR.Part #
ERL322K3700FKEK500
JLCPCB Part #
C3405040
Description
-65℃~+175℃ 1W 2.37kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors