Y1496120R000A9R
MFR.Part #
Y1496120R000A9R
JLCPCB Part #
C4174671
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 150mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS