Y078561K1650T0L
MFR.Part #
Y078561K1650T0L
JLCPCB Part #
C1477774
Description
-55℃~+125℃ 600mW 61.165kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors