P0805H6812FGT
MFR.Part #
P0805H6812FGT
JLCPCB Part #
C3988511
Description
-55℃~+155℃ 200mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS