P0805H6811FGT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805H6811FGT
JLCPCB Part #
C4105379
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS