P0805H4640FBT
MFR.Part #
P0805H4640FBT
JLCPCB Part #
C4027606
Description
-55℃~+155℃ 200mW 464Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount