IMC1210SY68NJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1210SY68NJ
JLCPCB Part #
C6639475
Package
1210
Description
360mΩ 450mA 68nH ±5% 1210 Power Inductors