P0805H4640FGT
MFR.Part #
P0805H4640FGT
JLCPCB Part #
C4032320
Description
-55℃~+155℃ 200mW 464Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS