P0805H3831FBT
MFR.Part #
P0805H3831FBT
JLCPCB Part #
C4193291
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount