RNC55K1582FPRE5
MFR.Part #
RNC55K1582FPRE5
JLCPCB Part #
C3430133
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors