SDR10EZPJ514
MFR.Part #
SDR10EZPJ514
JLCPCB Part #
C7357040
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS