P0805H2613FNT
MFR.Part #
P0805H2613FNT
JLCPCB Part #
C4176822
Description
-55℃~+155℃ 200mW 261kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS