P0805H2212FBT
MFR.Part #
P0805H2212FBT
JLCPCB Part #
C4013740
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount