RQ73C2A19R6BTD
MFR.Part #
RQ73C2A19R6BTD
JLCPCB Part #
C2083494
Description
-55℃~+155℃ 100V 19.6Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS