P0805H2211FBT
MFR.Part #
P0805H2211FBT
JLCPCB Part #
C4048924
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount