CRCW0805182KFKTB
MFR.Part #
CRCW0805182KFKTB
JLCPCB Part #
C4324264
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount