TNPW060333R0BETA
MFR.Part #
TNPW060333R0BETA
JLCPCB Part #
C1723560
Description
-55℃~+125℃ 100mW 33Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount