P0805H1661BNT
MFR.Part #
P0805H1661BNT
JLCPCB Part #
C4214488
Description
-55℃~+155℃ 1.66kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS