P0805C1621BNT
MFR.Part #
P0805C1621BNT
JLCPCB Part #
C3917302
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS