Y16241K03510T9R
MFR.Part #
Y16241K03510T9R
JLCPCB Part #
C4163164
Description
-55℃~+150℃ 1.0351kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS