P0805H1541FBT
MFR.Part #
P0805H1541FBT
JLCPCB Part #
C3921559
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount