P0805H1241FBT
MFR.Part #
P0805H1241FBT
JLCPCB Part #
C4201675
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount