P0805H1471FGT
MFR.Part #
P0805H1471FGT
JLCPCB Part #
C4124385
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS