P0805H1472FGT
MFR.Part #
P0805H1472FGT
JLCPCB Part #
C4199033
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS