MCR10ERTF8253
MFR.Part #
MCR10ERTF8253
JLCPCB Part #
C19610933
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS