P0805H1271FBT
MFR.Part #
P0805H1271FBT
JLCPCB Part #
C3917597
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount