Y40232K50000Q9R
MFR.Part #
Y40232K50000Q9R
JLCPCB Part #
C4323395
Description
-55℃~+150℃ 2.5kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS