P0805H1004BNW
MFR.Part #
P0805H1004BNW
JLCPCB Part #
C4097439
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS