IHLM2525CZER2R2M06
MFR.Part #
IHLM2525CZER2R2M06
JLCPCB Part #
C17643268
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
14A 17.73mΩ 2.2uH 8A ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS