CRCW04025R76FKTD
MFR.Part #
CRCW04025R76FKTD
JLCPCB Part #
C4026291
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.76Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount