RWR89S4R99BRS73
MFR.Part #
RWR89S4R99BRS73
JLCPCB Part #
C1840394
Description
-55℃~+250℃ 3W 4.99Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors