P0805E9310BNT
MFR.Part #
P0805E9310BNT
JLCPCB Part #
C4123935
Description
-55℃~+155℃ 200mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS