BFC233845334
MFR.Part #
BFC233845334
JLCPCB Part #
C3300911
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 330nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS