P0805E7502BBT
MFR.Part #
P0805E7502BBT
JLCPCB Part #
C4247369
Description
-55℃~+155℃ 200mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount