P0805E6341BNT
MFR.Part #
P0805E6341BNT
JLCPCB Part #
C4303519
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS