P0805E5902BNT
MFR.Part #
P0805E5902BNT
JLCPCB Part #
C4129234
Description
-55℃~+155℃ 200mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS