P0805E5602BNT
MFR.Part #
P0805E5602BNT
JLCPCB Part #
C4233395
Description
-55℃~+155℃ 200mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS