P0805E5900BNT
MFR.Part #
P0805E5900BNT
JLCPCB Part #
C4276956
Description
-55℃~+155℃ 200mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS