P0805E5621BNT
MFR.Part #
P0805E5621BNT
JLCPCB Part #
C3955583
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS