ERJ-HP6D29R4V
MFR.Part #
ERJ-HP6D29R4V
JLCPCB Part #
C6240455
Description
-55℃~+175℃ 29.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS