P0805E5560BBT
MFR.Part #
P0805E5560BBT
JLCPCB Part #
C4077889
Description
-55℃~+155℃ 200mW 556Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount