P0805E1540BBT
MFR.Part #
P0805E1540BBT
JLCPCB Part #
C4062826
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount