P0805E4752FBT
MFR.Part #
P0805E4752FBT
JLCPCB Part #
C3996442
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount