P0805C4752BNT
MFR.Part #
P0805C4752BNT
JLCPCB Part #
C4338271
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS